نتایج جستجو برای عبارت :

پارس جنوبی فردا در سرعین اردبیل اردو می‌زند

تیم پارس جنوبی جم از فردا(سه‌شنبه) اردوی تدارکاتی خود را در سرعین اردبیل برگزار می‌کند.

به گزارش "ورزش سه"، اعضای تیم فوتبال پارس جنوبی روز
سه‌شنبه جهت برپایی یک اردوی تدارکاتی 10 روزه تهران را به مقصد سرعین
اردبیل ترک می‌کنند.
ادامه مطلب
فروش سپر پارس مهرخواه - سپر پارس مهرساز - سپر پارس مهرکام پارس
فروشگاه ثریاکو اولین فروشگاه اینترنتی کشور افتخار دارد که این فروشگاه با توجه به قراردادهای مستقیم با تولید کنندگان سپر پارس این محصول را با ضمانت پایین ترین قیمت سپر پارس ارائه می کند.
همچنین ضمانت 12 ماهه تمامی سپرهای جلو و عقب پارس ویژگی خرید از ثریاکو است.

قیمت سپر جلو پارس: 199000 تومان
قیمت سپر عقب پارس: 205000 تومان
قیمت سپر جلو پارس مهرخواه: 290000 تومان
قیمت سپر عقب پارس مهرخواه : 29
آموزش و پرورش ناحیه 2 ری
دبیرستان شهید غفاری 1(نوبت صبح)
مهلت ثبت نام در اردوی پارک آبی تا جمعه98/8/26 می باشد
حد نصاب تشکل اردو 45 نفر می باشد. در غیر این صورت اردو تشکیل نمی شود.
پس از تایید و گرفتن مجوز اردو ، رضایت نامه به افراد داده خواهد شد.
مشخصات اردو:1- مبلغ اردو 80/000 تومان می باشد
2-زمان اردو چهارشنبه 98/8/29 می باشد.
5-انتخاب نهایی دانش آموزان برای اردو ،  مربوط به تصمیمات شورای آموزشی مدرسه می باشد.
لینک ثبت نام در اردو _کلیک کنید
آموزش و پرورش ناحیه 2 ری
مهلت ثبت نام در اردوی پارک آبی تا جمعه98/8/26 می باشد
مشخصات اردو:1- مبلغ اردو 80/000 تومان می باشد
2-زمان اردو چهارشنبه 98/8/29 می باشد.
5-انتخاب نهایی دانش آموزان برای اردو ،  مربوط به تصمیمات شورای آموزشی مدرسه می باشد.
آموزش و پرورش ناحیه 2 ری
مهلت ثبت نام در اردوی پارک آبی تا جمعه98/8/24باشد
مشخصات اردو:1- مبلغ اردو 90/000 تومان می باشد
2-زمان اردو بعد از گرفتن مجوز اعلام می گردد.
3- پس از تایید،روز شنبه 98/8/25، لیست نهایی اعلام خواهد شد.
4-ثبت نام این اردو فقط مخصوص پایه هشتم و
آموزش و پرورش ناحیه 2 ری
مهلت ثبت نام در اردوی قم جمکران تا یکشنبه 98/8/26باشد
حد نصاب تشکل اردو 44 نفر می باشد. در غیر این صورت اردو تشکیل نمی شود.
مشخصات اردو:1- مبلغ اردو 90/000 تومان می باشد (به همراه ناهار )
2-زمان اردو پنجشنبه 98/8/30
4-ثبت نام این اردو برای تمامی پایه ها می باشد
5-انتخاب نهایی دانش آموزان برای اردو ،  مربوط به تصمیمات شورای آموزشی مدرسه می ب
از پسفردا اردو به طور رسمی شروع میشه و کی باورش میشه که فقط روز های
۲۷ و ۲۹ اسفند
۱ و ۲ و ۳ و ۱۵ و ۳۰(به صورت نصفه روز بعد از سنجش) فروردین
۱۳ و ۲۲ اردیبهشت
۱۵ و ۱۶ خرداد
تعطیل باشیم؟! :///
انصافا خر هم از یه جایی به بعد جفتک میزنه بعد اینا میخوان میخوان مارو کنترل کنن :/
** این مطالب مربوط به اسفند 97 هست ولی اون موقع نتونستم بیام بنویسم. الان می نویسم (4فروردین 98)

دیگه می دونستم نمی خوام برم اردو جهادی.
 به مهدی رمضا... مسئول فرهنگی اردو گفتم اگه کاری چیزی بود حتما بهم بگو حالا که نمی خوام بیام حداقل اینجا کمک کنم.
شنبه صبحی بود که مهدی رمضا... پیام داد نمیای می خوایم بریم وسایل فرهنگی رو بخریم. منم گفتم میام. راه افتادیم رفتیم میدون شوش. از اون طرف محمد سنکـ... هم اومد. بعد انجام کارها بود که داشتیم برمی گشتیم مهدی ر
فروش ویژه واشر سرسیلندر پارس ایران خودرویی اصلی با ضمانت 6 ماهه
واشر سرسیلندر پارس اصلی و فابریکی
ضمانت پایین ترین قیمت واشر سرسیلندر پارس اصلی
واشر سر سیلندر پارس شرکتی  دارای ضمانت 6 ماهه بی قید و شرط می باشد.
سر سیلندر پارس نمونه اصلی ایرانخودرو می باشد
بدون واسط از شرکت ثریاکو خرید کنید و خرید لذت بحش سرسیلندر پارس را تجربه کنید
فروش سر سیلندر پارس اصل
قیمت سرسیلندر پارس: 110000 تومان و ارسال رایگان به تمام نقاط ایران
برای خرید سرسیلندر پا
خاطرات اردو جهادی شهریور نود و هشت: (شماره یک)
ترم تابستون کرمانشاه بودم.
برگشتم خونه. حدود بیست روز مونده بود به زمان اردو جهادی تابستون. امسال گلستان آق قلا بود.
مطرح کردم با بابا و اینا که برم یا نه؟
پدرم گفتن: من خودم اردو جهادی هستم!
بنده خدا راست می گفتند. برا ایام مهر تو مغازشون کمک نیاز داشتند. منم گفتم چشم. هستم کمک شما.

حقیقتش خودم انتظار این پاسخ رو داشتم از مون وقت که کرمانشاه بودم. واسه همین به مسئول فرهنگی این اردو جهادی تابستون گ
ترم تابستون کرمانشاه بودم.
برگشتم خونه. حدود بیست روز مونده بود به زمان اردو جهادی تابستون. امسال گلستان آق قلا بود.
مطرح کردم با بابا و اینا که برم یا نه؟
پدرم گفتن: من خودم اردو جهادی هستم!
بنده خدا راست می گفتند. برا ایام مهر تو مغازشون کمک نیاز داشتند. منم گفتم چشم. هستم کمک شما.

حقیقتش خودم انتظار این پاسخ رو داشتم از مون وقت که کرمانشاه بودم. واسه همین به مسئول فرهنگی این اردو جهادی تابستون گفته بودم که اگه کاری برای قبل اردو هست بگو من ا
بهتره از اولش بنویسم چون نمیتونم تمرکز کنم, بهش  زنگ زدم و گفتم میخوام اخر این هفته با بچه های دانشگاه برم اردوی سه روزه ,نمیتونم بیام خونه ,اما در عوض تمام مدت فرجه رو میام خونه و کنارتم,که دیدم ساکت شد ,صداش دورگه شد و گفت آهان! پس برنامه ریزی هاتو کردی مرسی که خبر دادی! بعد هم ساکت شد ,هر چی که گفتم و خواستم توضیح بدم حرف خاصی نمیزد و اخرش هم سرد خداحافظی کرد و قطع کرد! 
میدونستم چی میخواد و حرفش یعنی چی ! یعنی حق نداری بری ,باید بیای خونه, نباید
فروش سپر جلو پارس مهرکام پارس ، مهرساز و مهرخواه مستقیما از کارخانه
ضمانت پایین ترین قیمت سپر پارس
ضمانت 12 ماهه بی قید و شرط
رنگ فابریکی و تمام کوره ای
قیمت سپر جلو پارس مهرساز : 209000 تومان
قیمت سپر عقب پارس مهرساز: 214000 تومان
قیمت سپر جلو پارس مهرخواه: 255000 تومان
قیمت سپر عقب پارس مهرخواه: 260000 تومان
قیمت سپر جلو پارس مهرکام پارس: 279000 تومان
قیمت سپر عقب پارس مهزکام پارس: 285000 تومان
فروشگاه اینترنتی ثریا با توجه به قرارداد با تولید کنندگان تمامی قط
مختاری با بیان اینکه بیش از ۵۰ درصد واگن های باری در حال سیر تولید واگن پارس هستند گفت: از بین هشت شرکت مذکور تنها شرکتی که صادرات داشته  واگن پارس است که  ۲ هزار دستگاه واگن مسافری و باری را به پنج کشور ارسال کرده است.

مدیرعامل شرکت واگن پارس اراک گفت: شرکت واگن پارس اراک نخستین تولیدکننده لوکوموتیو در کشور و منطقه خاورمیانه  است که تولید این محصول بیش از ۲۰ سال در آن متوقف شده بود و به دنبال تلاش های مستمر، قرارداد تولید ۱۰ لوکوموتیو ب
 من از فردا تا چهار شنبه همون هفته نیستم (22تا26تیر) اردو بسیجی شروع میشه و من دسترسی به اینترنت ندارم 
برام دعا کنید که با گروهمون مچ بشم و موفق بشیم ..
ازین به بعد مسئولیت  بسی سنگینی دارم و باید توی اردو نشون بدم که لیاقت مقام فرماندهی رو دارم ...
فقط و فقط دعا کنید برام ..(البته اول برای کسایی که بیشتر به دعای شما عزیزان احتیاج دارن بعد واسه من ... الان هم از کنار بهشت الرضا  توی مشهد رد شدیم ما که فاتحه خوندیم شما هم برای شادی روح اموات حداقل صلوا
اردو یک روزه علمی تفریحی ویژه دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی تهران*بازدید از پارک علم و فناوری البرز (مرکز ناباروری و تولید جنین تعیین جنسیت شده_مرکز شبیه سازی حیوانات پژوهشکده ابن سینا و رویان) به مدت 3ساعت تقریبا*مسابقه دارت و طناب کشی و دورهمی به مدت 1ساعت تقریبازمان:پنجشنبه 27آذرماه98_زمان دقیق حرکت اعلام میشه متعاقبا ولی حدودا 8_9صبح و برگشت2_3بعدازظهر
** این مطالب مربوط به اسفند 97 هست ولی اون موقع نتونستم بیام بنویسم. الان می نویسم (4فروردین 98)

از تعطیلات بین دو ترم که یعنی اول بهمن تا 12 بهمن که اومده بودم خونه ، احتمال می دادم با رفتنم به اردوجهادی خانواده مخالفت کنند! چرا؟! خلاصه بگم چون دیگه ترم قبل دو تا درس رو افتادم پدرم گفتند دیگه عید خبری از اردو جهادی و اینا نیست! منم گفتم افتادنم به خاطر این اردوها و کارها و فعالیت ها نیست ...
واقعا هم به خاطر این ها فعالیت ها تو هیئت و بسیج و کارهای فره
ثبت نام اردو جهادی به روز آخر رسید.من فرم رو پر کرده بودم. ولی به مسئول فرهنگی این اردو (مهدی رمضا...) گفته بودم احتمال نیومدنم زیاده دلیلش هم بهش گفته بودم.
یادمه که دو سه باز از اول اسفند پدر و مادر ازم پرسیدن کی میای خوبه برا عید؟! منم می گفتم معلوم نیست! و سعی می کردم کم کم مقدمه چینی کنم!
واسه اربعین 97 هم یادمه همین کارو کردم. روز آخر ثبت نام به بابام سر
فروشگاه پارس خزر نمایندگی کرج (استان البرز)
فروشگاه اینترنتی پارس خزر نمایندگی کرج محل عرضه محصولات لوازم خانگی در گروه محصولات شستشو و نظافت لباس، تهویه، سرمایشی گرمایشی، پخت و پز، آماده سازی غذا، چرخگوشت، نوشیدنی سازها، جاروبرقی و بخارشو و سلامتی و بهداشت با برندهای پارس خزر و سایا ست. جهت اطمینان بیشتر مصرف کنندگان گرامی، این فروشگاه دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و نشان برتر معاملات الکترونیکی می
فروشگاه پارس خزر نمایندگی کرج (استان البرز)
فروشگاه اینترنتی پارس خزر نمایندگی کرج محل عرضه محصولات لوازم خانگی در گروه محصولات شستشو و نظافت لباس، تهویه، سرمایشی گرمایشی، پخت و پز، آماده سازی غذا، چرخگوشت، نوشیدنی سازها، جاروبرقی و بخارشو و سلامتی و بهداشت با برندهای پارس خزر و سایا ست. جهت اطمینان بیشتر مصرف کنندگان گرامی، این فروشگاه دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و نشان برتر معاملات الکترونیکی می
تو باید به این اردو بیای، جمله‌ایی بود که معلم جان با تحکم به من گفت! من دانش آموز جدید بودمو هیچوقت نتونستم با بچه ها کنار بیام، کلاس جدید دانش آموز های بدی داشت(به غیر ۲ نفر که کم و بیش باهم صمیمی شدیم)! اردوها همیشه به من بد میگذشت، خیلی کم به اردو ها میرفتم، ولی این اردو رو میخوام صددرصد برم، آخه آخرین اردوی من با این بچه ها و توی این مدرسه محسوب میشه، سال دیگه برمیگردم مدرسه قدیمی:) 

برمیگردیم شهر خودمون و اسم این اتفاقو گذاشتم (زندگی جدید
در تاریخ 98/2/11 اردوی یک روزه آموزشگاه اسماعیل بختیار بلداجی برگزار شد.این اردو به مقصد مجتمع فرهنگی  تفریحی آفتاب  متویی واقع در بخش چغاخور منطقه بلداجی برگزار گردید.
اعضای شورای دانش آموزی این آموزشگاه در اطلاع رسانی ،کسب رضایت نامه از دانش آموزان و فعالیتهای تفریحی ، فرهنگی در این اردو همکاری داشتند.
تو یه چشم بهم زدن، یه ماه از سال جدید هم گذشت. فردا هم روز اول اردیبهشته. با شرایط این روزها به سختی میشه بیرون رفت و پرسه زد. با این همه نباید فرصت این روزها رو که مقارنه با سبز شدن طبیعت از دست داد. سبز شدن درخت ها و شکوفه دادنشون. عطری که تو هوا می پیچه و هوای لطیفی که تو باقی روزهای سال کمتر میشه تجربه اش کرد.
پیاده رویی هست که این روزهای سال هر وقت از اون بگذری، عطر گل ها و درخت های خونه ی مجاورش بسیار فرح بخش هست. اما شاید بیشتر از دو ماه باشه ک
بخاری برقی پارس خزر | 50 هزار تومان یا کمتربرای اطلاع از قیمت کالا همین الان روی لینک مراجعه بفرمایید.http://bokhariha.com

بخاری کانوکتور «پارس خزر» (Pars Khazar) مدل «CH2000TL» محصولی بسیار پر‌کاربرد با طراحی ساده است که در کنار توان بالا، از قیمت ‌به‌صرفه‌ای بهره می‌برد. بدنه فلزی این بخاری با پوشش رنگ مقاوم در برابر حرارت با استفاده از تکنولوژی رنگ الکترواستاتیک ساخته‌ شده است.
بسم الله الرحمن الرحیم

دانشجویان عزیز دانشگاه های پیام نور استان تهران میتوانند با پر کردن فرم زیر جهت حضور در اردوی بازدید از یادمان های راهیان نور جنوب، ثبت نام کنند.

نکات ضروری مربوط به این اردو:
۱- اردو ویژه دانشجویان دانشگاه پیام نور استان تهران می باشد. اولویت با دانشجویانی است که زودتر در سایت ثبت نام کنند. ممکن است به دلیل استقبال زیاد و عدم ظرفیت کافی دانشجویانی که دیرتر ثبت نام میکنند نتوانند در اردو شرکت کنند.
۲- زمان اردو خواه
امروز دومین روز از اون ده روز تعطیلی که قرار بود بترکونمش با درس و تفریح هم گذشت.
فکر میکردم یه روزشو با گروه میرم اردو و 9 روزشو میرم بابل و از این خونه به اون خونه می چرخم و برا خودم حال می کنم پیش دخترعمه ها:)
گروه که اردو رو کنسل کرد با خودم فکر کردم حالا یه روز بیشتر میرم بابل. حالا اشکالی نداره که!
مامان اینا حتا به بابل رفتنم رضایت ندادن و با خودم فکر کردم هرروز با یکی از دوستام تا ظهر میرم اینور اونور و بعد هم تا شب درسم رو می خونم!
دیروز رفت
خیلی خب یکسال پیش رو یعنی از اول مهر فردا تا سی و یک شهریور سال دیگه قراره خیلی اتفاقای بزرگی بیوفته قاعدتا از اینکه فردا اول مهره خوشحال نیستم ولی روند شروع تغیرات از فردا وارد مرحله مهمی میشه و من خوشحالم
تازه فردا آخرین اول مهر نکبت بارمه:)
بسم الله الرحمن الرحیم

دانشجویان عزیز دانشگاه های پیام نور استان تهران میتوانند با پر کردن فرم زیر جهت حضور در اردوی بازدید از یادمان های راهیان نور جنوب، ثبت نام کنند.
نکات ضروری مربوط به این اردو:
۱- اردو ویژه دانشجویان دانشگاه پیام نور استان تهران می باشد. اولویت با دانشجویانی است که زودتر در سایت ثبت نام کنند. ممکن است به دلیل استقبال زیاد و عدم ظرفیت کافی دانشجویانی که دیرتر ثبت نام میکنند نتوانند در اردو شرکت کنند.
۲- زمان اردو خواهرا
 ❆ دلِ پر غصه:دلم پر غصه استاز قصهٔ نبودنتو باران می‌شودمی‌چکد از چشمانم‌. ❆ تنهاترین:بی تومیان بغضی اسیرمکه همیشه مرا می کوبدکه تو تهاترینی! ❆ مرگ مادر:مادرم که رفتدلخوشی هایم کوتاهو دلتنگی بزرگ‌ شدو کوهی به بزرگی یک بغضجایش را گرفت ❆ امروز و فردا:می گویم بیاتو می گویی که فردا!فردا که فردا شدای در گیر و دار هر فرداامروز مرا دریاب!کم کن امروز و فردا! ‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎ ‎‌‌ ‎‌ ❆ سلول انفرادی:این خانه بی توشبیه سلول انفرادی استو من اع
این اردو یک روزه  در مکانی بنام روستای دره دُر، واقع در شهرستان رفسنجان که همه در استان کرمان به واسطه چشم انداز سرسبز، کوهستانی زیبا و چشمه های روانش می شناسند، توسط کادر بسیج دانشجویی دانشگاه حضرت نرجس برگزار شد. که در کنار آن دانشجویان را به خانه خشتی حاج علی که در شمار بزرگترین خانه های خشتی جهان می باشد، نیز بردند.
این اردو از استقبال ویژه دانشجویان این دانشگاه برخوردار شد.
سفرنامه‌ی «تا خلیج پارس» را توی این چند روز نوشتم... توی وبلاگ حاج سیاح هم آمدم بگذارم. فقط متن گذاشتم. آپلود کردن عکس و گذاشتن آدرس عکس‌ها در وبلاگ خیلی وقت‌گیر بود. بی‌خیال شدم. به تلگرام بسنده کردم. سفرنامه را تکه‌تکه و تبدیل به 109 تا پست تلگرامی کردم و توی کانال سپهرداد منتشر کردم. اولین پست این سفر توی این آدرس است:
https://t.me/sepehrdad_channel/1176
و آخرین پست هم توی این آدرس:
https://t.me/sepehrdad_channel/1293
 معرفی ماشین
پژو پارس ( پژو پرشیا ) ( ای ال ایکس ) – ( Peugeot Pars ( ELX ) ( Peugeot Persia  فیس لیفتی از پژو 405 محسوب می شود که در سال 1379 توسط ایران خودرو طراحی، تولید و به بازار عرضه شده است. این خودرو ابتدا با نام " سفیر "، سپس با نام " پرشیا " و در آخر با نام " پارس " در سبد محصولات ایران خودرو قرار گرفت. پژو پارس در تیپ های مختلف " ال ایکس "، " ای ال ایکس " و " سال " تولید می شود و از محصولات پر فروش ایران خودرو به شمار می آید.
به نام خدا
بهترین قسمت زندگی لحظه ای است که قبل از غروب، در طبیعتبه درختان و ابرها نگاه کنیو هم صدا با کوهها و گنجشک ها، خدا را ستایش کنیسبحان اللهباسلام خدمت همه کاربران بیان موضوع امروز من بهترین روز زندگی من است حالا بگو چرا؟پریروز خیلی غمگین بودم به خاطر زبان چون گفته بود که در کتاب زبان اخرش سه سفحه درباره فعل ها است که باید به گذشته بگویی و همراه با معنی حالا توجه اش اینجاست که کسی بهم نگفت که فردا یک شنبه این روز تعطیل است حالا فکر کنم
به نام خدا
بهترین قسمت زندگی لحظه ای است که قبل از غروب، در طبیعتبه درختان و ابرها نگاه کنیو هم صدا با کوهها و گنجشک ها، خدا را ستایش کنیسبحان اللهباسلام خدمت همه کاربران بیان موضوع امروز من بهترین روز زندگی من است حالا بگو چرا؟پریروز خیلی غمگین بودم به خاطر زبان چون گفته بود که در کتاب زبان اخرش سه سفحه درباره فعل ها است که باید به گذشته بگویی و همراه با معنی حالا توجه اش اینجاست که کسی بهم نگفت که فردا یک شنبه این روز تعطیل است حالا فکر کنم
به نام خدا

مردی پاکتی به من  داد گفت : فردا اول صبح آن را به اداره می بری و جواب نامه را می گیری ، گفتم : چشم  . می گن سابقه خیاط جماعت بد است و همیشه در دوختن پارچه بد قولی می کند . فردا نگویی خوابم برد و دیر شد اداره باز نبود . فردا نگویی پاکت رو فراموش کردم ببرم ،  فردا نگویی دفتر دار نیومده بود . 
اصلا بیخیال ولش کن پاکتم رو پس بده !
و اما هیچ نگفتم . 
گمرک مشهد 

زنگ
درس
فعالیت های انجام شده (تدریس)
فعالیت های خواسته شده (تکلیف)

اول
اجتماعی
مرور فصل های 10 11 و 12
امادگی برای جلسه بعد

دوم
فارسی
به دلیل رفتن به اردو فعالیتی انجام نشد
امادگی برای جلسه بعد

سوم
کار و فناوری
به دلیل رفتن به اردو فعالیتی انجام نشد
امادگی برای جلسه بعد

چهارم
ریاضی
حل تمرین از ک م م و ب م م 
کارگاه بازی نقطه بزار شلیک کن به همراه گروه کامل شود ، سوالات 1 تا 6 صفحه 81 و 82 تکمیلی در دفتر
باربری تهران
باربری تهران سالهای سال است که در زمینه باربری بین شهری و درون شهری در تهران بزرگ فعالیت می کند. حمل انواع بار و خرده بار و اثاثیه و کالا و محصول از تهران به پارس آباد و دیگر شهرهای استان اردبیل با بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت توسط باربری تهران به انجام می رسد.
بهترین باربری پارس آباد تهران
به نام خدا
باربری مشهد
    اسباب کشی و حمل انواع بار و خرده بار و کالا و محصول و اثاثیه از مشهد به پارس آباد و سایر شهرهای کشور توسط باربری مشهد در حالی انجام می شود که این باربری ارزانترین قیمتهای صنعت حمل و نقل کشور را ضمن حفظ بالای کیفیت خدمات خود به انجام می رساند.
ارزانترین اسباب کشی مشهد پارس آباد
فردا خیلی مهمه
نه اینکه شنبه‌س
و نه اینکه فردا آغاز چند روز پس از تعطیلاته
فردا روز بزرگی‌ست
آیا من هم یک سبز پوش می شوم؟؟؟
و  خود شک دارم!!!
بگذار فردا خودش تصمیم بگیرد که چه می خواهد خدا برایم رقم بزند
پ.ن:    فردا مرا می سازد یا من فردا را ... مسئله چیز دیگری‌ست؟؟؟
فروش بخاری کنوکتور پارس | بخاری کنوکتور پارس خزر مدل TM2000برای اطلاع کامل و قیمت به روز شده به لینک سایت ما مراجعه بفرمایید
 دارای سوئیچ چند حالتی جهت انتخاب توان گرمایی مورد نظر
- بدنه فلزی با پوشش رنگ مقاوم در برابر حرارت با استفاده از تکنولوژی رنگ الکترواستاتیک
- مجهز به سیستم قطع کن خودکار (فیوز حرارتی) در هنگام سقوط دستگاه و یا پوشیده شدن راه‌های خروجی هوای گرم
- قابلیت نصب و استفاده در دو حالت زمینی و دیواری
- وجود 7 خانه گرمادهی
- ایمنی کا
  گروه تولیدی زرین پارس
مزرع سبز فلک دیدم و داس مه نو  یادم از کشته خویش آمد و هنگام درو    
گروه تولیدی زرین پارس در طول 20 سال سابقه درخشان خود درامر  
تولید ماشین الات کشاورزی و لمس احتیاجات و ملزومات کشاورزان از
نزدیک سعی در یاری آنان درجمع آوری محصولات و برداشت مکانیزه
نموده است.
در این راستا این شرکت با توکل به خدا و با یاری کارکنان و متخصصین
مجرب در طراحی و ساخت ماشین آلات کشاورزی و با جلب رضایت
کشاورزان زحمتکش توانست عنوان واحد نمونه ص
به نام خدا
به نام خدا
پارس 2،آغاز حرکتی برای پریدن به سوی شاهین!
شاید بتوان گفت گوشی هوشمند پارس 2 در بین رقبای هم قیمت خود کمی عقب تر است، اما به نظر من این محصول آغاز رشد سریع برای گوشی های جی ال ایکس خواهد بود. گوشی پارس2 با دو دوربین 16 و 5 مگاپیکسل در پشت و دو دوربین سلفی و باتری قدرتمده 6350 میلی آمپر و همچنین حسگر اثرانگشت نسبت به قیمت خود ارزشنمد است اما هنوز برای رسیدن به قله ها باید تلاش کرد.

برای مشاهده مشخصات فنی این محصول روی فلش سمت چپ کلیک کنید.
جهت استف
پارس 2، آغاز حرکتی برای پریدن به سوی شاهین!
شاید بتوان گفت گوشی هوشمند پارس 2 در بین رقبای هم قیمت خود کمی عقب تر است، اما به نظر من این محصول آغاز رشد سریع برای گوشی های جی ال ایکس خواهد بود. گوشی پارس2 با دو دوربین 16 و 5 مگاپیکسل در پشت و دو دوربین سلفی و باتری قدرتمده 6350 میلی آمپر و همچنین حسگر اثرانگشت نسبت به قیمت خود ارزشنمد است اما هنوز برای رسیدن به قله ها باید تلاش کرد.

جهت است
اردو خوری چرخشی طرح گل
مشخصات اردوخوری چرخشی طرح گل :
مناسب برای نگهداری انواع تنقلات نظیر آجیل, شیرینی و میوه و …
مناسب جهت پذیرایی از میهمانان در مجالس و مراسم ها
تولید شده از جنس پلاستیک مقاوم و با کیفیت
دارای استند موبایل جهت نگهداری گوشی
ابعاد ظرف در حالت باز : 42* 8.5 سانتیمتر
ابعاد ظرف در حالت بسته : 27 سانتیمتر
دارای سوییچ روی ظرف برای چرخاندن
تازه ماندن مواد غذایی داخل ظرف
دارای برچسب پایه ضد لغزش
بسیار سبک و قابل حمل
دارای 5 محفظه مجزا

ق
پارس 2، آغاز حرکتی برای پریدن به سوی شاهین!

جهت است
اردو مطالعاتی نوروز99
اردوی مطالعاتی نوروز، فرصت طلایی شما برای پیشرفت،تثبیت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف!
اردو مطالعاتی نوروز99
چرا پیشنهاد ما برای اردوی مطالعاتی نوروز 99 با استادسلام بودن است؟
چرا عید و تعطیلات عید آن قدر اهمیت دارد و از آن به عنوان دوران طلایی نام برده می شود؟

چون در این زمان ها به دلایل مختلف، اغلب داوطلبان درس نمی خوانند و اگر داوطلبی در این زمان تلاش کند از سایرین به شدت جلو می افتد و نه تنها عقب افتادگی های خود را جبران
بوسیله گزارش ورزش سه، تیم تراکتورسازی روز شنبه در دیداری احساساتی به میدان جنگ پارس جنوبی جم خواهد رفت‌. باتوجه به وضعیت جدول تراکتوری‌ها برای تصرف سهمیه به سه امتیاز حساس این محک نیاز دارند. از این رو محفل تراکتورسازی تبریز اعلام کرد که تماشای این مسابقه بخاطر هواداران این تیم رایگان خواهد وجود. پیش از این در طول فصل بلیت زورخانه یادگار امام از ۵۰۰ تومان آغاز شد و به هزار، سه هزار و پنج هزار تومان رسید. باتوجه به این موضوع پیش بینی می‌ش

کتاب اردو با کیفیت بالا و کاملا خوانا در زمینه انواع کنز دعا و طلسم به زبان اردو که توسط دایال سنگها نوشته شده است که از جمله افراد سرشناس در زمینه علوم غریبه قرن حاضر است امیدواریم این کتاب برای شما سودمند باشد و از آن در زمینه تحقیق و آشنایی و اهداف خیر استفاده کنید
ادامه مطلب
مامون بحضرت نامه یی نوشت ودر خواست کرد حضرت در پاسخ  او نوشت در خواست کرد حضرت در پاسخ او نوشت من فردا بحمام نمیروم  وعقیده ندارم تو و فضل هم فردا بحمام روید مامون دو مرتبه دیگر بحضرت نامه نوشت  امام رضا ع باو نوشت یا امیرالمومنین من فردا حمام نمیروم زیرا دیشب پیغمبر ص در خواب بمن فرمود ای علی فردا فردا حمام نرو و من عقیده ندارم که تو و فصل هم  فردا بحمام روید مامون بحضرت نوشت شما راست مبگویی و پیغمبر ص هم راست فرمود من فردا حمام نمبروم و فضل خ
به گزارش ورزش سه، آویشن تراکتورسازی روز شنبه تو دیداری احساساتی به رزمگاه پارس جنوبی جم خواهد رفت‌. باتوجه بوسیله وضعیت واحد فشار هوا تراکتوری‌ها برای کسب سهمیه به سه گانه نمره حساس این تمرین حاجت دارند. از این رو کانون تراکتورسازی تبریز اعلام کرد که تماشای این فتنه بخاطر هواداران این تیم رایگان خواهد حیات. پیش از این تو طول فصل بلیت زورخانه یادگار امام از ۵۰۰ تومان آغاز شد و بوسیله هزار، سه هزار و پنج هزاره تومان رسید. باتوجه به این موض
سروده فکر فردا
رو
به آسمان
در
شبی پر ستاره
به
دل می گویم
روزگار
بیدمشکی بشریت کی می رسد
از
پشت جبهه عرق بیدمشک هم رسیده است
سر
می کشم و به ستاره ها نگاه می کنم
منورهای
بسیاری از بالای سرم عبور می کنند
به
سرباز کناری می گویم
اینها
ستاره های بشری هستند
ببین
چقدر حقیرند
با
چه هدفهای شومی
روشن
می شوند
بیا
پنهان شویم در عمق شب
بیاد
معشوقه های معصوم
معشوقه
های تنها
معشوقه
های ناامید
حیف
است این همه ستاره وکهکشان را
این همه هستی را
از
دست بدهیم
جنگ
ا
#1 پارس ادوردز
به دنبال بهترین شکرت تبلیغات در گوگل هستید؟ پارس ادوردز با بهره جویی از تیمی متخصص در زمینه تبلیغات در گوگل توانسته است در مدت زمان کوتاهی مشتریان بسیاری را به سمت خود جذب کند. قیمت پایین شارژ اکانت و کارمزد پایین از مشخصات پارس ادوردز می‌باشد.
#2 جی ادز
جی ادز اولین شرکتی بود که تبلیغات در گوگل را به صورت حرفه ای شروع کرد. قبل از فعالیت جی ادز شرکت های دیگر تبلیغات در گوگل را بدون ارایه دسترسی به کاربران انجام می‌دادند. شفافیت
به خودم قول دادم قبل امتحان فردا پست بزارم..مث قدیم ازتون بخوام واسم دعا کنین..ساعت یک تموم کردم تا دو یه نمونه سوال حل کردم و ایه خوندم ولی دوره نه...چیزی خیلی یادم نیست...اگ ممکنه واسه من و همه اونایی ک فردا امتحان دارن دعا کنین مخصوصا دوازدهمیای مظلوم و خسته...تا فردا بیام پست بزارم دوباره و خبرای بد بدم و از اتفاقات این مدت بگم:)
نماز روزه هاتون قبول♡
فردا یک مهر است و به یقین، به تکرار ِ این سال‌ها، فردا کلی دختربچه‌ی کلاس اولی با کفش و کوله‌ی صورتی می‌ریزند توی خیابان‌ها و اتوبوس‌ها و متروها .‌‌.. در حالی که توی مانتو و شلوار‌های مدرسه‌شان گم شده اند و خط مقنعه‌هایشان از زیر چانه رسیده است به کنارِ گوش.

پ.ن:
فردا اولین یک مهری ست که دیگر نه مدرسه دارم و نه دانشگاه. بعد از شانزده سال ... 
بسم الله
وقتی دو روز گوشی داری
ولی نداری!
 اندر احوالات هنگیدن پارس جان!
کارم به جایی رسیده بود هرکسی میتونست جواب تلفنش رو بده بهش غبطه میخوردم!
خلاصه این بازی کثیف با فلش کردن گوشیم تموم شد فعلا!!!
ولی راه همچنان ادامه داره
دکتر گوشی برگشته میگه: اینو از کجا آآوردی؟؟؟
:/
اینقد من سر داشتن پارس فحش خوردم و چشم غره دیدم که نگو!
خلاصه قدر گوشی هاتونو بدونین:)
ادامه مطلب
ساعت ۶/۳۰ غروب رسیدیم ویلا ... بعد از یه چرته نیم ساعته کباب درست کردنمو با سوزوندن انگشت اشاره دست راستم تموم کردم ...
ساعت ۱۱ شب بابام گفت: مریم برو داخل ماشین عینکمو بیار...
از پله های حیاط بالا رفتم  نزدیک پارکینگ دیدم سگ همسایه جلوی نرده های در ایستاده ، میدونستم  اگه برم جلو میاد سمت نرده سرشو میاره تو یه جای منو بگیره.  دمپاییمو درآوردم  به صورت نمایشی به سمتش گرفتم ،رفت ..
خم شدم دمپایی رو انداختم و پوشیدم تا سرمو آوردم بالا با صدای پارس سگ

راهکار‌های تغذیه‌ای برای مقابله با کرونا/نقش خواب کافی و دوری از استرس در عدم ابتلا به ویروس
مصرف خوراکی‌های مغذی بیش از مکمل‌ها برای مقابله با کرونا توصیه می‌شود.

ماجرای تست کرونا معاون کل وزارت بهداشت چه بود؟
چهارشنبه ۳۰ بهمن بود که رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت در گفتگو با «میزان» خبر «مثبت شدن نتایج آزمایش اولیه دو مورد از موارد مشکوک ابتلا به کروناویروس» را تایید کرد.
مدارس کدام استان‌ها فردا چهارشنبه ۷ اس
فردا قراره یه تصمیم بزرگ بگیرم. یه اتفاق بزرگ تو زندگیم قراره بیفته.
بعد از اون همه روزهای سخت و طاقت فرسا، چند روز خوب به لطف خدا رسید. حالا که اون مشکلات حل شده و امیدوارم آتش زیر خاکستر نباشه، فردا باید یه تصمیم بزرگتر بگیرم.
اینجا می نویسم که یادم باشه
امروز آخرین روز از زندگی قبلیمیه. گفتم قبلی، چون خیلی زودتر از زمانش، کنار گذاشتمش. همین الان برام قبلی محسوب میشه گرچه هنوز کسی نمی دونه. ولی فردا روز بزرگیه. فردا دیگه لازم نیست امید مسخره ای که هنوز اون ته مه ها چشمک می زنه رو نادیده بگیرم. نه دیگه فردا هیچ کس نادیده ام نمی گیره. فردا صبح همه خواهد فهمید من دیگه اون آدم قبلی نیستم، که من دیگه آدم نیستم. فقط ترکیبی از صبر و رنج و تنهایی ام. اون قدر دووم میارم که این سه تا می تونن کنار هم باشن، بد
سایت دانلود فیلم و سریال با نام فردا دانلود با نوشته ای غم انگیز به کار خودش پایان داد. فردا دانلود یکی از سایت های محبوب دانلود فیلم و سریال بود که به خاطر بسته شدن سرورهای دانلودش و از دست دادن آرشیو فایل هایش به کار خود پایان داد.
ادامه مطلب
احمد احمدنژاد مسئولیت مرکز کنترل اردویی را صرفاً در حوزه صدور
مجوز حرکت اتوبوس‌ها دانست و گفت: «تمام مسئولیت‌ها و فرآیند برگزاری یک اردو در اختیار
استان است اما قواعدی باید در این حوزه از سوی مربی و سرپرست اردو رعایت شود.»
او تأکید کرد سرپرست اردو موظف است اردو را تا ساعت 23 به مقصد
برساند و اگر توانست این موضوع را انجام دهد طی مسیر حرکت می‌کند و اگر نتوانست حتماً
باید در یک‌جا اسکان داشته باشد.
احمدنژاد افزود: «اکثر تصادفات اردویی در شب ات
سفیر جنوب:مدرسه فوتبال پارس آبپخش،شش سالی است که در زمینه آموزش فوتبال آموزان در رده های سنی مختلف در حال فعالیت هست.
مدیرفنی و مربی این مدرسه فوتبال،سعید صادقی است که موفق شده کارنامه پرافتخارترین مدرسه فوتبال در شهر آبپخش را تقدیم به شهروندان عزیز کند.
.
ادامه مطلب
برخی سخنان واقعا فتنه است؛ آسمان ریسمان دوختن برای اختلاف
افکنی بین نژادها!!

مثلا می گویند: پارس که صدای سگ است، توسط عرب ها به ایرانی
ها گفته شده است. چون عرب ها قائلند فارس ها مثل سگ پارس می کنند و صدایشان واضح نیست!!!

در حالی که باید دانست فارس در زبان عرب به معنای سوارکار
می باشد و در زبان فارسی، به صورت «پارس» نیز تلفظ شده است؛ مثل فیل و پیل. پس هیچ
رابطه ای در زبان عربی بین فارس و صدای سگ وجود ندارد. علاوه بر آنکه املای درست این
واژه در فا
راستش الان چشمم می سوزه از اشک.. دلیلش چیه نمیدونم. شاید یه بی عرضگی... ناتوانی... چمیدونم... حسرت به کسایی که فردا کنکور میدن و خلاص میشن و من هنوز هیییییچم. نه هیچی بارمه نه میخوام باشه نه میتونم... عقبتر از همه ام داغونتر از همه ام بیخودتر از همه ام و خسته ام از این خستگی ها که تموم نمیشن. از این اشکا که یه روز بالاخره غرقم میکنن و حالم بهم میخوره از هرچی که انتخابش نکردم.
فردا(22 بهمن) روزی است که انقلاب ما پیروز شده است و دیگر استکبار مستبد در کشور ما حکم رانی نمی کند.روزی است که حق مردم از چنگال رژیم نوکر آمریکا،در می آید.فردا روز پیروزی انقلاب ماست.
به همین خاطر فردا برای سالگرد این افتخار بزرگ همه می آییم.

تعطیلی مدارس فردا دوشنبه 30 دی 98،آیا فردا دوشنبه 30 دی 98 مدارس تعطیل هستند؟،فردا دوشنبه 30 دی 98 مدارس کدام استان ها تعطیل میباشند؟،کدام مدارس فردا 29 دی 98 روز یکشنبه تعطیل هستند؟،اخبار تعطیلی مدرسه ها،فردا مدارس تعطیله؟دوشنبه 30 دی 98

هنوز خبری مبنی بر تعطیلی مدارس در روز دوشنبه 30 دی 98 به دست ما نرسیده است.
خبر تعطیلی مدارس در روز دوشنبه 30 دی 98 به صورت رسمی تایید نشده است.
آیا مدارس استان ها فردا دوشنبه 30 دی 98 تعطیل است؟فعلا مشخص نیست.
جدید
نام خودرو
قیمت بازار (تومان)
قیمت نمایندگی (تومان)

وانت آریسان
۳۶,۹۳۰,۰۰۰
۴۲,۷۰۰,۰۰۰

سمند LX
۵۸,۸۷۰,۰۰۰
۴۳,۵۹۷,۰۰۰

سمند EF7
۶۰,۹۶۰,۰۰۰
۴۴,۶۴۰,۰۰۰

سمند EF7 . دوگانه سوز - کد ۱۰
۶۲,۸۶۰,۰۰۰
۴۶,۹۰۸,۰۰۰

سمند EF7 . دوگانه سوز - کد ۱۶
۶۴,۶۴۰,۰۰۰
۴۷,۶۰۳,۰۰۰

سمند سورن
۷۳,۸۸۰,۰۰۰
---

سمند سورن توربو
۸۳,۸۹۰,۰۰۰
---

دنا
۷۹,۷۸۰,۰۰۰
۶۶,۰۰۰,۰۰۰

دنا پلاس/ ۲ ایربگ
۹۸,۷۰۰,۰۰۰
۷۶,۰۰۰,۰۰۰

دنا پلاس/ ۴ ایربگ
۱۰۱,۶۹۰,۰۰۰
---

دنا پلاس توربو/ ۲ ایربگ
۱۱۷,۷۱۰,۰۰۰
۸۹
اردوی تفریحی نوجوانان  فعال در کلاس های قرآنی و برنامه های مسجد برگزار شد ، این اردو صبح روز جمعه 7 تیرماه به مقصد بندرعباس بود که با گردش از مکان تفریحی آبگرم گنو شروع شد و  با بازی و تفریح در ساحل بندرعباس و بازدید از باغ پرندگان به پایان رسید.
از دوستانی که در برگزاری این اردو ما را همراهی کردند ، به ویژه فرمانده محترم پایگاه شهید مستأجری برنطین تشکر و قدردانی می شود.

تصاویر بیشتر در ادامه مطلب
ادامه مطلب
 پس از اختصاص ۱۰۰ گیگابایت ترافیک رایگان به مشترکان اینترنت ثابت، جزئیات نحوه فعال‌سازی بسته‌های رایگان را در این خبر دنبال کنید.

نحوه فعال سازی هدیه ۱۰۰ گیگابایتی برای مشترکین اینترنت ثابت به صورت زیر است:

نحوه فعال سازی ۱۰۰ گیگ نت برای مشترکین شاتل: برای فعال‌سازی بسته ترافیک رایگان ۱۰۰ گیگابایتی ابتدا به صفحه‌ی «کد تخفیف» در پورتال مای‌شاتل مراجعه کنید. کد تخفیف را در پایین صفحه دریافت و کپی و در بالای صفحه اعمال کنید. بسته‌ی تر
تعطیلی مدارس فردا دوشنبه 30 دی 98،آیا فردا دوشنبه 30 دی 98 مدارس تعطیل هستند؟،فردا دوشنبه 30 دی 98 مدارس کدام استان ها تعطیل میباشند؟،کدام مدارس فردا 29 دی 98 روز یکشنبه تعطیل هستند؟،اخبار تعطیلی مدرسه ها،فردا مدارس تعطیله؟دوشنبه 30 دی 98

هنوز خبری مبنی بر تعطیلی مدارس در روز دوشنبه 30 دی 98 به دست ما نرسیده است.
خبر تعطیلی مدارس در روز دوشنبه 30 دی 98 به صورت رسمی تایید نشده است.
آیا مدارس استان ها فردا دوشنبه 30 دی 98 تعطیل است؟فعلا مشخص نیست.
جدید
خرید تی شرت مشکی نخی پارس 

قیمت : 36800 تومان

برند : Miscellaneous

خرید پستی تی شرت مشکی نخی پارس 

قیمت تی شرت مشکی نخی پارس 

برای خرید و مشاهده این محصول و محصولات دیگر کلیک نمایید.

تصاویر بیشتر

خرید تی شرت مشکی نخی پارس ارزان , تی شرت مشکی نخی پارس با
بسم الله الرحمن الرحیم
یا فارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
به نقل از کتاب فارسنامه ابن بلخی
پیامبر رحمت فرمودند  گروه خداوند دو گروه از مردم را بر تمام مردمان بر گزید
از اعراب قریش را و از غیر عرب پارس را 
و
از پیامبر پرسیدند که چرا عاد و ثمود نابود شدند و ملک پارسیان به درازا کشید
پیامبر فرمودند 
از بهر آنکه آنان باعث آبادانی در جهان و دادگسترند
و جمله معروف پیامبر مبنی بر اینکه اگر علم در ثریا باشد مردمی از پارس به آن دست خواهند یافت هم در ف
حیوانات بهترین دوستان ما هستند . ان ها همراهان فوق العاده ای برای ما هستند . به ما حس خوب و مثبتی می دهند و به صاحبانشان بسیار وفادار هستند .  بر خی حیوانات به طرز باور نکردنی شجاع هستند و زندگی خودشان را برای انسانها به خطر می اندازند 

در زیر به داستانی واقعی  می پردازیم . 
جوانی بیست ساله بعلت نزاع خیابانی  با افرادی شرور مواجه می شود . شب بعلت وضعیت نامناسب و سر و صورت خونی به پشت بام  خانه اش می رود و شب را در انجا می خوابد . تا پدر و مادرش
بانک ملتانگلیس برای پیشگیری از ادامه پرونده شکایت ۱.۶ میلیارد دلاری بانک ملت از
دولت این کشور به دلیل اعمال محدودیت های غیرقانونی، با پرداخت غرامت به
این بانک موافقت کرد.
پارس خودرو
پارس خودرو با ارائه صورت های مالی ۱۲ ماهه سال ۹۷ از تحقق ۵۲۲ ریال زیان برای هر سهم خبر داد.
پارسیان
بیمه پارسیان از برنامه افزایش سرمایه 67 درصدی خبر داد.
ادامه مطلب
دانشگاه ها هم تعطیله فردا. هوای تهران واقعا افتضاحه و من دو روز بود که همش سردرد داشتم تازه با این که خونه بودم. از همه مهمتر اینه که فردا ۸ صبح مجبور نیستیم صدای رو مخ دکتر ک رو تحمل کنیم که با ریتمی کش دار شبیه اون تنبل درختی زوتوپیا حرف میزنه میخوام فردا رو از عیاشی بترکونم یه عالمه فیلم ببینم و بستنی بخورم بی خیال هرچی فیزیو که مونده و هرچی باکتری که حتی سر کلاسش هم نرفتم.
موضوعی که برای همه ما در هنگام تصمیم برای خرید ماشین پیش می‌آید این است: با بودجه من کدام ماشین مناسب ترین ماشین برای من است؟ از قدیم یک ضرب المثلی وجود دارد که می‌گویند هرچه پول بدی آش می‌خوری، ولی با پول یکسان شاید یکجا به شما آش خوش مزه‌تر و بهتری بدهد. دقیقا در خودرو نیز این چنین است، باید براساس نیاز خود و بودجه‌ای که دارید ماشین خود را انتخاب کنید و آن را خریداری کنید. دو خودرویی که افراد بسیاری را دچار تردید و دو به شک می‌کنند، تندر
گوکهان پارس یالان دونیا
دانلود آهنگ ترکی یالان دونیا از گوکهان پارس
Gökhan Pars – Yalan Dünya
دانلود آهنگ ترکی گوکهان پارس به نام یالان دونیا
دانلود آهنگ با دو کیفیت ۱۲۸و ۳۲۰

متن آهنگ ترکی گوکهان پارس به نام یالان دونیا

.:( دانلود تمامی آهنگ گوکهان پارس ):.

کانال تلگرامی مدیس موزیک
https://t.me/medismusic
دانلود آهنگ جدید فارسی از سایت مدیس موزیک

.:( صفحه اصلی سایت ):.
برای دانلود آهنگ کلیک کنید
دیروز که زنگ زدی گفتی وسایل اردو کوله و ماسک و... را تحویل گرفته اید. فردا میروید اردوی سه روزه و بعد مرخص میشوید... به همین زودی تمام میشود. واقعن زود یا دیر ؟ سخت یا آسان؟... همیشه آخر هر چیزی که میرسد تمام سختی های مسیر یادت میرود... نوشتن یه جور به ثبت همان احساسات کمک میکند و همینطور عکس گرفتن. و خوشحالم که بخشی از آن را در قالب نامه هایی به تو نوشته ام تا یادم باشد دلتنگی های این روزهایم را و شوق برای آمدنت و فکر کردن به لحظه هایی که درکنارت نیست
خدایا لطفا یه راه چاره بذار جلو پام 
خدایا لطفا این حجم بی‌عقلی های منو خودت مانع شو
آخه با کدوم عقلم صبح و عصر پس فردا رو عوض کردم و امروز صبح و عصر کردم خودمو؟ فردا صبحم! در حالیکه روز بعد پس فردا عصرم! و دیشب اون همه حالم بد بود! و الان دوباره خودمو تبدیل به همون موجود دیشب کردم 
دوباره تهوع :'( 
ولی حاظر بودم شهر توی کثافط غرق شه و نت ها رو قطع کنن و تنها راه ارتباطیمون دود باشه اما فردا نرم مدرسه تا ۸ فاکینگ ساعت با خانوم آ بگذرونم
کاراهام تا صبح طول می کشه و و توی این شبای بی خوابی تنها چیزی که بهش فکر میکنم اینه که عجیب خراب کردم با این انتخاب رشتم و مدرسه انتخاب کردنم.
به هر حال شعار من اینه که فردا آزادیم،یعنی اگه خانوم آ نکشتمون بعدش دیگه آزادیم:||
واقعا این بود زندگی؟:')
بخاری برقی جدید | بخاری پارس خزربرای اطلاع از قیمت و مشخصات دقیق تر به لینک سایت مراجعه کنید.
شومینه برقی پارس خزر مدل FL-1500

نوع شومینه: برقی
 حالت دستگاه: ایستاده
 حداکثر توان گرمایشی: 1.5 کیلووات 
 نوع المنت: PTC با قابلیت مصرف بهینه انرژی
 مساحت تحت پوشش: 20-30 مترمربع
 جنس بدنه: پلاستیک
 ابعاد نما(ارتفاع،عرض،طول):37*18*30 سانتی متر
 وزن: 2.5 کیلوگرم
 سیستم خاموش کننده خودکار: دارد
باتوجه به نزدیکی پایان سال تحصیلی اردوی یک روزه دانش آموزی درمحل اردوگاه فجرگندمان باحضور تمامی دانش آموزان وهمکاران برگزارگردیددراین اردو که دانش آموزان باحس همکاری واتحاد وکمک به همنوع آشنا شدنددراین اردو دانش آموزان بابرگزاری مسابقه کلاسی به شورنشاط پرداختند
سید مهدی سید صالحی بازیکن اسبق استقلال و پرسپولیس گفت: فرهاد که هم‌تیمی خودم هم در استقلال بوده کارش را خوب بلد است. او باید با حسینی حرف بزند. کسی که ذخیره درست و حسابی هم ندارد نباید با این رفتار‌ها کار دست خودش و تیمش بدهد. باید هرچه سریع‌تر این موضوع جمع شود. حسینی با این‌کارهایش یک‌ تنه کل تیم را به حاشیه می‌برد. الان دوران این خاله‌زنک‌بازی‌ها گذشته و زمانه کار‌هایی نیست که تیم را به حاشیه می‌برد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتب
ساعت نزدیک به 3 شبه.
فردا باید بتونم نهایتا تا 8.5 از خواب پاشم.
فردا باید شروع کنم به رژیم گرفتن و تو کرفس مجددا غذاهامو وارد کنم.
فردا قراره با سارا (دوست جدید) یه سری تمرین داشته باشیم.
 امشب یک غلط کمتر از دیشب و پریشب داشتم و قدرشو می دونم(از قصد تو ساعت های خواب آلودگی تمرین می کنم که ذهنم عادت کنه).
چهارشنبه نوبت مشاوره دارم، و نسبت بهش خوشبینم.
موزه پارس یک بنای نسبتا کوچک است که در قرن 18 میلادی در زمان قدرت گرفتن کریم خان زند در شهر شیراز، پایتخت آن دوران ساخته شده است. این ساختمان بخشی از یک پروژه حکومتی است که در آن چندین ساختمان برای اداره حکومت و همچنین استفاده های عمومی ساخته شده بودند. بناهای دیگری نظیر ارگ کریمخانی، مسجد وکیل، بازار وکیل، حمام وکیل و ... نیز از ساختمان هایی هستند که در این پروژه ساخته شده اند.
پرسپولیس، جلوه تمدن ایران باستان
موقعیت جغرافیایی و معماری موزه پ
منهول پلی اتیلن پارس اتیلن کیش
تولید کننده منهول پلی اتیلن
شرکت پارس اتیلن کیش یکی از با کیفیت ترین تولید کننده‌های منهول پلی اتیلن در ایران می‌باشد. منهول پلی اتیلن برای استفاده در سیستم‌های فاضلاب صنعتی و فاضلاب خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرد. با توجه به کاربرد روز افزون از محصولات پلیمری در صنایع مختلف جهان، این محصول می‌تواند، جایگزین مناسبی برای منهول‌های بتنی و یا سایر منهول‌های ساخته شده با مصالح بنایی باشد.
منهول پلی اتیلن
خاطرات اردو جهادی شهریور نود و هشت: (شماره سه)
من شب آخر رسیدم اردو جهادی!
اون شبو خوابیدیم.
صبح بیدار شدیم.
دیگه خبری از بچه های روستا نبود.
چون دیروز اختتامیه برگزار شده بود.
با (حسین.ب ، صالح.م ، ابوالفضل.ح ، حسین.ع) سوار چهارصد و پنج شدیم و راه افتادیم طرف روستای انقلاب. رفتیم مدرسه و کلاساشو که 20 روز اونجا کلاس برگزار شده بود، تمیز کنیم و وسایل اصافی رو بیاریم.
از اینا که فاکتور بگیریم
( جارو زدن سالن ورزشی مدرسه در حین گوش دادن مداحی اربعین ...
مهر 91 بعد از یه تابستون جانفرسا به اینجا رسیدم
به همینجایی که امروز رسیدم
اون موقع فکر کردم ازین بدتر دیگه وجود نداره و کاش همون لحظه دنیا برای من تموم بشه و فردا رو نبینم
الان ولی میدونم فردا و فردا و فردا ها رو متاسفانه میبینم...
شیش سال اون سنگی که اون موقع غلطید و سقوط کرد با سرعت سر راهش هر نقطه اتکایی رو نابود کرد و یه تنهای تنهای تنها بر جا گذاشت...
اونروز بعد از یه تلفن فقط میخواستم راه برم و ...
امروز سی ساعت نخوابیدم و با همون آدم از صبح تا
ایا فکر میکنید من رو می‌شناسید؟
توی این مدتی که وبلاگم رو دنبال می‌کردید چیا ازم فهمیدید؟
من خیلی کنجکاوم که بدونم نظرتون راجبم چیه..

پ.ن: همه جواب بدید حتی اگه فردا و یا پس‌فردا متنم رو دیدید.
پ.ن۲: نظرات این مطلب کاملا بازه و نیاز به تایید نیست.
  سرمربی تیم ملی ایران، قرار است فردا دیدار گل‌گهر مقابل پارس جم را از نزدیک تماشا کند.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم گل‌گهر در اولین روز از هفته سوم لیگ نوزدهم، فردا شب میزبان پارس جنوبی جم خواهد بود.
مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی ایران امروز عصر راهی سیرجان می‌شود تا فردا تماشاگر ویژه دیدار شاگردان وینگو مقابل حریف جمی باشد. 
ویلموتس امشب و حوالی ساعت 19 به مقصد می‌رسد و قرار است تعدادی از مسئولان
کلیه مدارس و دانشگاه‌های استان تهران فردا تعطیل است
به دلیل افزایش آلایندگی هوا مدارس استان تهران بجز شهرهای دماوند، پردیس، رودهن و فیروزکوه فردا شنبه در دو نوبت صبح و عصر تعطیل شد.
همچنین کمیته اضطرار آلودگی هوای استان تهران دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی را هم فردا تعطیل اعلام کرد
طرح مناطق آلودگی هوا در تهران از درب منزل اعِمال می شود./فارس

شرکت رتبه بندی اعتباری پارس کیان،
از اولین شرکت های رتبه بندی اعتباری در ایران، نهادی مستقل و خصوصی است
در دهم دی ماه سال 1396 به شماره ثبت 520798 و شناسه ملی 14007315962 تحت
نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار ایران تاسیس گردید. این شرکت در زمینه تجزیه و تحلیل ریسک های اعتباری و رتبه بندی اعتباری
مستقل فعالیت می نماید و خود را موظف به ارائه رتبه های اعتباری و تحقیقات
آینده نگر بصورتی یکپارچه، شفاف و منسجم می داند. ارزشمند ترین سرمایه
شرکت رتبه بندی ا
هتل پارس نیک کیش

توضیحات
دسته: هتلهای کیش

هتل پارس نیک کیش
هتل پارس نیک کیش جزء یکی از هتل های سه ستاره جزیره کیش بوده که در میدان امیر کبیر و محیطی آرام واقع شده است. تور ارزان کیش این هتل در زمینی به مساحت 4.230 مترمربع با زیر بناء 2700 مترمربع در سال 80 افتتاح گردید. هتل پارس نیک کیشمتشکل از 355 باب اتاق دلباز و بزرگ بوده و بسیار شیک و تمیز می باشد. 
یکی از مزیت های هتل پارس نیک نزدیکی به دریا و اسکله تفریحی و همچنین به مراکز خرید نظیر: بازارهای مر
باتوجه به نزدیکی پایان سال تحصیلی اردوی یک روزه دانش آموزی درمحل اردوگاه فجرگندمان باحضور تمامی دانش آموزان وهمکاران برگزارگردیددراین اردو که دانش آموزان باحس همکاری واتحاد وکمک به همنوع آشنا شدنددراین اردو دانش آموزان بابرگزاری مسابقه کلاسی به شورنشاط پرداختند
تعطیلی مدارس فردا یکشنبه 29 دی 98،آیا فردا یکشنبه 29 دی 98 مدارس تعطیل هستند؟،فردا یکشنبه 29 دی 98 مدارس کدام استان ها تعطیل میباشند؟،کدام مدارس فردا 29 دی 98 روز یکشنبه تعطیل هستند؟،اخبار تعطیلی مدرسه ها،فردا مدارس تعطیله؟یکشنبه 29 دی 98

هنوز خبری مبنی بر تعطیلی مدارس در روز یکشنبه 29 دی 98 به دست ما نرسیده است.
خبر تعطیلی مدارس در روز یکشنبه 29 دی 98 به صورت رسمی تایید نشده است.
آیا مدارس استان ها فردا یکشنبه 29 دی 98 تعطیل است؟فعلا مشخص نیست.
جدیدترین آخ
همانطور که همه ی ما واقفیم مشهد دارای جاذبه
هایی همچون شاندیز و طرقبه و... است که باید در سفر به مشهد سری هم به این مکان ها
زد. اما مسیر و فاصله از آن عامل مهمی است. اگر دنبال هتلی نزدیک به این مکان ها
هستید؛ در بین هتل های مشهد، هتل پارس یکی از گزینه های مناسب است که در کنار
خدمات و تجهیزات عالی فاصله نزدیکی تا این جاذبه ها دارد.
تعطیلی مدارس فردا یکشنبه 29 دی 98،آیا فردا یکشنبه 29 دی 98 مدارس تعطیل هستند؟،فردا یکشنبه 29 دی 98 مدارس کدام استان ها تعطیل میباشند؟،کدام مدارس فردا 29 دی 98 روز یکشنبه تعطیل هستند؟،اخبار تعطیلی مدرسه ها،فردا مدارس تعطیله؟یکشنبه 29 دی 98

هنوز خبری مبنی بر تعطیلی مدارس در روز یکشنبه 29 دی 98 به دست ما نرسیده است.
خبر تعطیلی مدارس در روز یکشنبه 29 دی 98 به صورت رسمی تایید نشده است.
آیا مدارس استان ها فردا یکشنبه 29 دی 98 تعطیل است؟فعلا مشخص نیست.
جدیدترین آخ
الحمدلله الّذی جعلنا من المتمسکین بولایه مولانا امیرالمومنین ...
ای کاروان ! ای کاروان من دزد شب رو نیستم
                                                       من پهلوان عالمم تیغ رویارو زنم
بر قدسیان آسمان من هر شبی یاهو زنم
                                                       گر صوفی از لا دم زند من دم ز الا هو زنم
باز هوایی نیستم تا تیهوی جان آورم

الحمدلله الّذی جعلنا من المتمسکین بولایه مولانا امیرالمومنین ...
ای کاروان ! ای کاروان من دزد شب رو نیستم
                             من پهلوان عالمم تیغ رویارو زنم
بر قدسیان آسمان من هر شبی یاهو زنم
                             گر صوفی از لا دم زند من دم ز الا هو زنم
باز هوایی نیستم تا تیهوی جان آورم
                             عنقای قاف غربتم کی بانگ بر تیهو زنم؟
خاقان اردو دار اگر از جان مگردد ایل من

لنت جلو هندا کیلیک پارس لنت
همواره بهره گیری از ترمز قوی و بدون نقص برای وسیله نقلیه ای به نام موتور سیکلت، از ضروریات غیر قابل انکار در امر موتور سواری است.موتور سیکلت بدلیل تعادل روی دو چرخ، قطعا در معرض خطر آسیب پذیری ناشی از عدم حفظ تعادل و یا عدم توقف به موقع میباشد.
لنت موتور سیکلت یکی از لوازم مصرفی مهم موتور سیکلت میباشد. لنت موتور سیکلت یا اصطکاک به کاسه ترمز، رفته رفته خراشیده میشود و پس از مدتی باید آن را تعویض نمایید.
عدم تعویض لن

لنت جلو هندا کیلیک پارس لنت
همواره بهره گیری از ترمز قوی و بدون نقص برای وسیله نقلیه ای به نام موتور سیکلت، از ضروریات غیر قابل انکار در امر موتور سواری است.موتور سیکلت بدلیل تعادل روی دو چرخ، قطعا در معرض خطر آسیب پذیری ناشی از عدم حفظ تعادل و یا عدم توقف به موقع میباشد.
لنت موتور سیکلت یکی از لوازم مصرفی مهم موتور سیکلت میباشد. لنت موتور سیکلت یا اصطکاک به کاسه ترمز، رفته رفته خراشیده میشود و پس از مدتی باید آن را تعویض نمایید.
عدم تعویض لن

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها